Dunmanifestin, sídlo bohů na Cori Celesti, která je ve středu Zeměplochy, je parodií na Olymp, horu, kde podle řecké mytologie sídlili nejmocnější z řeckých bohů. Byli to zejména vládce všech bohů Zeus, jeho manželka Héra, Athéna, Apollón, Afrodita, Héfaistos, Áres a mnoho dalších, kteří hráli své hry s osudy obyčejných smrtelníků, stejně jako to dělají ti zeměploští.
Na Dunmanifestinu pak sídlí nejvýznamější bohové Zeměplochy, kteří jsou jakousi směskou bohů z různých starodávných pozemských náboženstvích. Máme zde například Slepého Io, vládce všech bohů (řecký Zeus a zároveň severský Ódin), Bibulous, bůh vína (řecký Dionýsos), krokodýlí bůh Offler (egyptský Sobek), Bast, bohyně věcí zanechaných na zápraží (kočičí egyptská bohyně Bastet), Hoki žertéř (severský Loki) a mnoho dalších.
Dun pochází ze skotštiny a znamená hrad, pevnost. Manifestin je z anglického „manifest“, což lze přeložit do češtiny jako „očividný, prokázaný“. Nebo to také může být podle latinského slova „manifesto“, které znamená „učinit veřejným“.