Hry

Hry jsou rozděleny do tří kategorií: Deskové a karetní hry jsou společenské hry pro jednoho a více hráčů. Počítačové hry jsou určené pro jednoho hráče. Hry na hrdiny, známé také jako RPG hry, jsou pro neomezený počet hráčů.

Deskové a karetní

Good Omens – An Ineffable Game

2023
Vydavatelství: Renegade Games Studios
Počet hráčů: 2 - 4
Minimální věk: 14 let
Délka hry: 15 - 30 minut Karetní hra inspirovaná první sérií seriálu Good Omens, využívající obrázky z něj, se sedmi možnými hratelnými scénáři.

Zeměplocha: Semafory

2015
Vydavatelství: REXhry
Počet hráčů: 1 - 4
Minimální věk: 8 let
Délka hry: 30 minut Zeměplocha: Semafory je desková hra založená na „klikačích“, semaforovém poštovním systému – nejrychlejším (nemagickém) zpravodajském systému na Zeměploše popsaném sirem Terrym Pratchettem v románu Zaslaná pošta.

Zeměplocha: Čarodějky

2013
Vydavatelství: REXhry
Počet hráčů: 1 - 4
Minimální věk: 10 let
Délka hry: 60 minut Desková kooperativní hra, kdy se pohybujete po mapě Lancre a hrajete za některou ze známých zeměplošských čarodějek.

Zeměplocha: Ankh-Morpork

2011
Vydavatelství: REXhry
Počet hráčů: 2 - 4
Minimální věk: 12 let
Délka hry: 60 minut Úkolem hráčů této deskové hry je splnit tajný cíl daný na kartě osobnosti, kterou dostanou na začátku hry. Hraje se na mapě Ankh-Morporku s desítkami nádherně ilustrovaných karet známých zeměplošských postav a míst.

Guards! Guards!

2011
Vydavatelství: Z-Man Games
Počet hráčů: 2 - 6
Minimální věk: 11 let
Délka hry: 120 minut Desková hra, ve které máte za úkol jako jeden z ankh-morporských cechů získat určitý počet Velkých Zaklínadel, která unikla z Oktáva, a zachránit tak svět.

Thud

2002
Vydavatelství: Mongoose Publishing
Počet hráčů: 2
Minimální věk: 8 let
Délka hry: 60 minut Desková hra připomínající šachy, jedna strana hraje za trolly, druhá za trpaslíky.

Mordýřova sudá


Počet hráčů: 2 - 7
Minimální věk: 10 let Nejproslulejší karetní hra Zeměplochy. Lze ji hrát s běžnými whistovými hracími kartami. Česká pravidla jsou k dispozici.